Популярні статті
  Розповісти друзям
  » » » » Вступ. Хрестоматія до уроків позакласного читання. 6 клас


  Вступ. Хрестоматія до уроків позакласного читання. 6 клас

  Вступ. Хрестоматія до уроків позакласного читання. 6 клас

  Юні друзі!

  Ви готові продовжити подорож у Країну Книг? З кожним роком вона стає для вас більш цікавою і захоплюючою.

  Шкільною програмою зі світової літератури передбачено проведення у 6 класі чотирьох уроків позакласного читання. Саме для такого виду занять ми уклали хрестоматію, яку ви зараз тримаєте в руках.

  Уроки позакласного читання вимагають від учнів більшої самостійності у підготовці. Щоб полегшити вашу працю, ми зібрали в одному посібнику необхідні вам тексти художніх творів, чотири з яких представили у скороченому варіанті.

  Кожен із шести розділів посібника починається біографічною довідкою про письменника та короткою анотацією твору, який ви будете вивчати. Після художнього тексту укладачі хрестоматії пропонують вам кілька рівнів завдань.

  Перший рівень містить у собі запитання за текстом прочитаного вами твору і має на меті перевірити глибину засвоєння вами його змісту.

  Завдання другого рівня дещо складніші, адже вони вимагають від вас аналітичного мислення. Відповідаючи на запитання, ви складатимете характеристики образів, висловлюватимете свою думку про прочитане, розмірковуватимете над поставленими автором проблемами.

  Третій рівень запитань передбачає розвиток вашого уміння бачити в літературному творі явище мистецтва. Ви вдосконалите навички аналізу художньої майстерності письменника, навчитеся визначати особливості його індивідуального стилю.

  Сучасна школа неможлива без комп’ютера. А тому ми підготували для вас рубрику «Твій друг – комп’ютер», у якій ви знайдете посилання на сайти, де представлені ілюстрації, презентації, аудіокниги, відеовистави, мультиплікаційні та художні фільми за творами, які ви вивчаєте.

  Необхідні для уроків позакласного читання літературознавчі терміни ми зібрали у рубриці «Скарбничка літературного ерудита».

  Бажаємо вам успіхів!

  Просмотров: 341
  Комментариев: 0
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
   
  Другие новости по теме:


  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.