Популярні статті
  Розповісти друзям


  Джеремі Стронг. Ракета на чотирьох лапах


  Джеремі Стронг – чільний представник сучасної англійської дитячої літератури. У своїх спогадах Джеремі Стронг зізнається, що письменником він вирішив стати ще в дитинстві – у дев’ятирічному віці, але вигадувати різні цікаві історії почав ще раніше.
  Просмотров: 1993
  Комментариев: 0
  Астрід Ліндгрен. Пеппі Довгапанчоха


  Астрід Анна Емілія Ліндгрен народилася в сім’ї землеробів Еріксонів у містечку Віммербю, що у Швеції. В автобіографічному нарисі «Мої вигадки» письменниця з теплотою згадує старовинний червоний дім у глибині яблуневого саду. Ліндгрен завжди називала своє дитинство щасливим: у ньому було багато ігор і пригод, які чергувалися з роботою на хуторі та поза його межами.
  Просмотров: 2221
  Комментариев: 0
  Джанні Родарі. Казки по телефону


  Джанні Родарі – відомий італійський дитячий письменник. Він виріс у бідній сім’ї, а тому не був розпещений у дитинстві ні розкішшю, ні ситістю. Маленький Джанні складав вірші, вчився гра-ти на скрипці і з задоволенням малював, мріючи стати знаменитим художником.
  Просмотров: 864
  Комментариев: 0
  Віктор Юзефович Драгунський. Денискові оповідання


  Віктор Юзефович Драгунський народився в Нью-Йорку, куди його батьки втекли з Білорусі від єврейських погромів. Не змігши прижитися в Америці, вони повернулися із крихітним сином на батьківщину.
  Просмотров: 2301
  Комментариев: 0
  Сельма Лагерлеф - знаменита шведська письменниця


  Сельма Оттілія Лувіса Лагерлеф – знаменита шведська письменниця, перша жінка, яка отримала Нобелівську премію з літератури (1909).
  Просмотров: 2293
  Комментариев: 0
  Вільгельм Гауф. Маленький Мук


  Вільгельм Гауф – один із найобдарованіших і досі популярних німецьких письменників. Він народився у висококультурній сім’ї секретаря міністерства закордонних справ. Коли Вільгельмові було сім років, раптово помер його батько. Дитинство і юність хлопчика пройшли в будинку дідуся по материнській лінії.
  Просмотров: 705
  Комментариев: 0
  Шарль Перро. Ріке-Чубчик


  Шарля Перро ми звично називаємо відомим французьким казкарем. І мало хто з наших сучасників знає, що за життя Перро був визнаним поетом, талановитим публіцистом, членом Французької академії і автором знаменитих наукових праць.
  Просмотров: 777
  Комментариев: 0
  октября19
  Від авторів
  Від авторів
  Ви розпочинаєте свою подорож до країни, що має назву «Книгоманія». У цій країні ви дізнаєтеся про відважного Маленького Мука, зрозумієте, що розум людини важливіший за вроду, разом з Нільсом Хольгерсоном здійсните дивовижні мандри з дикими гусаками Швецією, помрієте з Пеппі Довгоюпанчохою, ким ви станете у майбутньому, познайомитеся з Ракетою на чотирьох лапах, а також щиро посмієтеся над дивами казок по телефону та витівками веселого Дениска Корабльова.
  Просмотров: 193
  Комментариев: 0